Haber

MUSKİ Kırsal Mahallelerde Çalışmalarına Devam Ediyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Menteşe ve Ula ilçelerinde yeni şebeke imalat ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, il genelinde ihtiyaç sahibi bölgelere su kaynağı sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) ekipleri, Menteşe ve Ula ilçelerine bağlı kırsal mahallelerde içme suyu hat çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında Menteşe ilçesi Gülağzı Mahallesi Kolçak ve Haliler mevkilerinde içme suyu şebeke bordür imalatını tamamlamıştır. Ayrıca Çatakbağyaka Mahallesi Köyiçi mevkiinde içme suyu üretimi tamamlandı. Ayrıca taşınmazdan geçen ve Gülağzı Mahallesi’ne içme suyu sağlayan Ula ilçesi Köprübaşı Mahallesi Kavacık mevkiinde de tanıtım limiti tamamlandı. Öte yandan ekipler, Ula’ya bağlı Demirtaş Mahallesi Kocaoğlu Caddesi üzerinde yeni inşaatın bulunduğu alanda da içme suyu şebekesi limitlerini tamamladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ ekipleri, Menteşe ve Ula ilçelerinin farklı mahallelerinde hudut çalışmalarını tamamladıktan sonra vatandaşlara sorunsuz bir şekilde içme suyu sağladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sile-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu