Haber

Emet ilçesinin talepleri Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’ya iletildi.

Bir dizi ziyaret için Kütahya’ya gelen Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’ya Emet ilçesinin taleplerinin iletildiği bildirildi.

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’nın Kütahya programına katılan Emet AK Parti İlçe Başkanı Ali Ceyhan ve Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, “Kent Toplantıları” programının ardından Bakan Yumaklı ile bir araya gelerek ilçenin taleplerini içeren dosyaları sundu. yanı sıra Emet Belediyesi üretimi Keçi peyniri ve Emet EMKO. Yapımını saç torbasına sundu.

Emet’in talepleri arasında Emet-Hisarcık orta ölçekli sanayinin genişletilmesi, ilçeye gölet yapılması ve yeni gölet talepleri yer alıyor. Bu arada Emet Günlüce köyüne yapılacak göletin ihalesinin kasım ayında yapılacağı açıklandı.

Bakan Yumaklı’nın Kütahya programına katılan Emet AK Parti İlçe Başkanı Ali Ceyhan, “Partimizin bugün yapılan İl Danışma Meclisi toplantısında Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan ile birlikte ilçemizle ilgili taleplerimizi Tarım ve Orman Bakanımıza ilettik. İbrahim Yumaklı, kendisini Gazi ilçemiz Emet’e davet ederek, “Sayın Bakanımıza açıkladığı yatırım programında yer alan Günlüce Göledi projesi ve bölgemiz adına yapılacak diğer yatırımlar için teşekkür ediyorum. dedi -KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu