Haber

Adnan Oktar’ın Müritleri ve Kedicikleriyle Yaptığı Şantaj Kasetleriyle İlgili İnanılmaz Detaylar

Adnan Oktar meselesi bitmedi, bitecek gibi görünüyor. Oktar’ın 1999’daki açıklamasında ünlülere nasıl şantaj yaptığı da yer alıyor. Arşivdeki bu ilgi çekici detayları sizler için özetledik.

Adnan Oktar’ın suç örgütüyle ilgili sorunlar bitmiyor, bitme ihtimali de yok. 24 yıl önce tutuklanan Adnan Oktar’ın örgütle ilgili 1999 yılında yaptığı inanılmaz açıklama, okuyanları bir kez daha şaşırtıyor.

Adnan Oktar öncelikle ünlü isimlerin şantaj kasetlerini saklamaktan neden vazgeçtiğini şöyle anlattı:

“Avukatımız bunun cezasının çok ağır olduğunu söyledi. Eski kasetlerin hepsini yok ettik.”

“Daha sonra köşeye sıkıştırmak istediğimiz kişilerin yüzlerini porno kasetlerden ve dergilerden aldığımız görsellerin üzerine yapıştırarak insanlara şantaj yapmaya başladık. İşimiz bittikten sonra elimizdeki görselleri yok edecektik.”

1999’daki operasyonun ardından Adnan Oktar’ın evinde de kız çocuklarına yönelik cinsel istismarın bir türü ortaya çıktı: “Şahit olmadan seks yasaktır.”

İmam ve erkek kardeş olarak tanımlanan örgüt mensupları, tanık olmadan kızlarla cinsel ilişkiye giremiyordu. Bu tanık genellikle Adnan Oktar’dı.

Çiftin cinsel ilişkiye girdiği ve onlara rehberlik eden tanığın sözleri “fetva” olarak yorumlandı.

Dönemin Adalet Bakanı Sadettin Tantan, Adnan Oktar için “Apo kadar tehlikelidir” demişti.

“Apo’nun yakalanması kadar Adnan Hoca’nın yakalanması da önemli. Bu adam Apo kadar tehlikeli. Deneme aşamasında bazı olaylar gün yüzüne çıktığında şaşıracaksınız. Ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz. “Bu olay öyle basit bir olay değil.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu